Транспортна компанія "Ваш Перевізник"
Transport company «Your Transporter»
Логотип транспортной компании Ваш Перевозчик Завантажити Візитку
Рейтинг:  5  Оценок:  1

Автобус Костянтинівка - Одеса - Костянтинівка

Автобус Костянтинівка - Одеса
Місце відправлення: Налоговая на ул Ломоносова
Місце прибуття: Железнодорожный вокзал "Одесса-Главная", Привокзальная площадь; дом 2
Час відправлення: 06:00
Час прибуття: 18:00
Мікроавтобус: 8 чи 18 місць
Час в дорозі:
Відстань:
Вартість квитка: 1450 грн

Зворотній рейс Одеса - Костянтинівка

Зворотній рейс Одеса - Костянтинівка
Місце відправлення: Железнодорожный вокзал "Одесса-Главная", Привокзальная площадь; дом 2
Місце прибуття: Автовокзал
Час відправлення: 7:30
Час прибуття: 18:00
Мікроавтобус: 8 чи 18 місць
Час в дорозі:
Відстань:
Вартість квитка: 1450 грн

Замовляйте квитки на автобус Костянтинівка - Одеса - Костянтинівка по телефону! Забудьте про складні маршрути та небезпечний поїзд. Ми пропонуємо зручні та комфортні автобуси, які регулярно курсують між Костянтинівкою та Одесою.

Наші автобуси працюють за розкладом, тому ви можете бути впевнені, що завжди зможете виїхати з Констянтинівки . Відправлення та прибуття точно відповідають графіку.

Не витрачайте зайвий час та нерви на пошуки транспорту. Оберіть автобус Костянтинівка - Одеса - Костянтинівка та насолоджуйтесь комфортом та зручністю поїздки. Замовляйте квиток по телефону або онлайн на нашому сайті.

Наш водій працює на цьому напрямку з 2014 року і знає усі нюанси. Ви сідаєте їдите додому, відпочиваючи. Ви в надійних руках.

Швидкість та надійність: наші автобуси працюють за точним розкладом, що означає, що ви можете розраховувати на своєчасні відправлення та прибуття. Забудьте про стресові затримки та поспішання, ми піклуємося про ваш комфорт.

Комфортабельні сидіння та простір: наші автобуси обладнані зручними сидіннями, щоб ви могли насолоджуватися поїздкою в максимальному комфорті. Крім того, ви зможете насолодитися великим простором для ніг, щоб відпочити під час поїздки.

Безпека та надійність: ваша безпека - наш пріоритет. Ми дбаємо про технічний стан наших автобусів, щоб забезпечити бездоганну роботу та надійність під час поїздки. Ви можете бути впевнені, що ваша поїздка буде безпечною та комфортною.

Зручне придбання квитка: ми розуміємо, в яких умовах ви знаходитесь. Тому ми пропонуємо різні способи придбання квитків: по телефону та онлайн-бронювання. Оплата готівкою або карткою в машині.

Оберіть наш автобус Костянтинівка - Одеса - Костянтинівка та насолоджуйтесь комфортною поїздкою.

X

Замовити квиток

Дата поїздкі

Кількість місць

X