Транспортна компанія "Ваш Перевізник"
Transport company «Your Transporter»
Логотип транспортной компании Ваш Перевозчик Завантажити Візитку
Рейтинг:  5  Оценок:  1

Автобус Краматорськ – Бердичів – Краматорськ

автобус Краматорськ – Бердичів
Місце відправлення: Автовокзал в 5-15
Місце прибуття: Залізничний вокзал в 20-00
Час відправлення: 05:15
Час прибуття: 20:00
Мікроавтобус: 8 чи 18 місць
Час в дорозі:
Відстань:
Вартість квитка: 2300 грн

Зворотній рейс Бердичів – Краматорськ

Бердичів – Краматорськ
Місце відправлення:
Місце прибуття:
Час відправлення:
Час прибуття:
Мікроавтобус: 8 чи 18 місць
Час в дорозі:
Відстань:
Вартість квитка: грн

Шукаєте надійний та комфортний спосіб виїхати з Краматорська в Бердичів? Наш автобусний маршрут спеціально створений для вас, шановні солдати!

Ми розуміємо, що ваш час та безпека є найважливішими пріоритетами. Тому наші автобуси обладнані сучасними зручностями, щоб забезпечити вам комфортну та безпечну подорож.

Наш водій - професіонал з багаторічним досвідом, він готовий забезпечити вам приємну поїздку. Він розуміє ваші потреби та завжди готовий підлаштуватися під ваш графік.

Наш маршрут Краматорськ – Бердичів – Краматорськ був спеціально розроблений для вас, солдати. Ми розуміємо, що вам потрібно бути у місці призначення вчасно та без зайвих клопотів. Тому ми пропонуємо регулярний розклад руху, щоб ви могли планувати свої поїздки заздалегідь.

Не втрачайте час на пошуки інших варіантів. Обирайте наш автобусний маршрут Краматорськ – Бердичів – Краматорськ та насолоджуйтесь комфортною та швидкою подорожжю. Ми піклуємося про ваші потреби та стараємося зробити вашу поїздку максимально приємною.

Приєднуйтесь до тисяч задоволених пасажирів, які вже обрали наш автобусний маршрут. Замовляйте квитки онлайн або за телефоном і приєднуйтесь до нашої військової родини, яка подорожує з комфортом.

Часті запитання

+Який розклад руху автобусів на маршруті Краматорськ – Бердичів – Краматорськ?

Ми пропонуємо регулярний розклад руху автобусів на цьому маршруті. Для отримання актуальної інформації про розклад, рекомендуємо звернутися до нашого веб-сайту або зателефонувати до нашої служби підтримки.

+Чи є місця для багажу на автобусі Краматорськ – Бердичів – Краматорськ?

Ви можете замовити квитки на нашому веб-сайті, заповнивши необхідну інформацію та обравши бажану дату та час поїздки. Також ви можете зателефонувати до нашої служби підтримки та замовити квиток по телефону.

+Як можна замовити квиток на автобус Краматорськ – Бердичів – Краматорськ?

Так, наші автобуси мають спеціальний простір для багажу.

X

Замовити квиток

Дата поїздкі

Кількість місць

X